+420 731 441 092      gato@gatoproduction.cz

catering

Vyzkoušejte naše cateringové služby…

… a nebo gastronomický program v jedné z našich restaurací

 

FIREMNÍ CATERING

firemni

Rauty

Pokud pořádáte větší firemní nebo reklamní akci, při níž je důležitým bodem jídlo a pití, doporučíme Vám raut. Při tomto způsobu servírování si opravdu vybere každý. A navíc se snažíme sestavit takovou skladbu jídel, aby odpovídala dané společnosti. Nabídky vždy totiž zpracováváme individuálně, dle vašich požadavků a finančních možností.
Jídlo zde musí nejen chutnat, ale i dobře vypadat. O to se snaží kromě kuchařů i zbytek týmu, který připravuje aranži rautových stolů. Kreativitě se meze nekladou…Nevětší odměnou jsou pro nás spokojení klienti, kteří opětovně využívají našich služeb.

Barbecue

Užít si grilování, můžete téměř kdekoli. Ale ještě víc si možná užijete, pokud se o nic nebudete muset starat. Vše si dovezeme, nachystáme a zase uklidíme. A náš šéfkuchař se postará o to hlavní – výborné a hlavně správně ugrilované specialitky. Od steaků, kuřecí stehýnka, přes zeleninu, různé druhy speciálních sýrů, až po ryby.
A je-li libo, uděláme prasátko na rožni nebo výborné jehněčí. No prostě, na co budete mích chuť.

Office catering

Máte dlouhá jednání ve firmě nebo čekáte návštěvu? Postaráme se, abyste měli veškerý servis přímo v kanceláři. Svačina, oběd i večeře nebo jen lehké občerstvení formou sendvičů, studených mís, salátů. Nebude chybět ani dezert ke kávě. Vše doručíme, včetně obsluhy, pokud si budete přát.

Coffeebreak

Coffeebreak není jen o dobré kávě… kromě kvalitního espressa, cappuccina, latte, či jiných nápojů vám nachystáme drobné občerstvení v podobě chlebíčků, kanapek, studených mís, ale i něčeho sladkého od štrůdlů, buchtiček počínaje až po domácí dezerty.

Barmanská show

Pokud byste rádi něčím oživili připravovanou akci, doporučíme Vám barmanskou show. Je to nejen úžasná podívaná, ale příjemné zpestření  cateringového servisu.
Zkušený tým barmanům po celou dobu akce připravuje pro Vaše hosty předem dohodnuté druhy alkoholických  i nealkoholických coctailů. Vše je doprovázeno efektní show v podobě házení lahvemi, ledem, ingrediencemi a vrcholem je fire show, kdy barman hází hořícími lahvemi.

Řízená degustace vín

Dobrý catering se neobejde bez dobrého vína a zejména pak na jižní Moravě. Kromě vinného lístku, ze kterého si můžete vybrat odrůdy od různých vinařů, Vám nabídneme i degustaci vedenou odbornou či zábavnou formou. 
Naše firma nabízí degustace vín především ze znojemské vinařské oblasti a to buď z jakostních, nebo přívlastkových, ale i archivních. Výběr a pořadí 5-12 vzorků sestavuje odborník, který má vína nachutnaná a dokáže ke každé odrůdě podat fundovaný výklad. Cena na osobu se odvíjí od množství vzorků, stáří vína a vybrané značky.

Kontaktujete nás, rádi Vám vypracujeme konkrétní nabídku, včetně cenové kalkulace.

 

CATERING PRO JEDNOTLIVCE

jednotliv

Svatební servis

Vyberte si místo a my Vám pomůžeme zajistit vysněnou svatební hostinu.  Zajistíme vše od stolů, židlí, ubrusů, aranže, až po to nejdůležitější - občerstvení v jakékoli podobě. Speciální obědového menu, svatební party formou grilování, ale i slavnostní raut. A pokud ještě nevíte kde, rádi Vám pomůžeme i s tímto dilema a doporučíme lokality.

Dovoz gastronomických specialit

Chystáte doma oslavu a nebaví Vás vařit a hlavně potom uklízet? Nebo jen na to nemáte čas?
Nechte si dovézt jídlo domů! Tato novinka, kterou jsme zavedli s novou cateringovou kuchyní, se stala velice oblíbenou.
Naši kuchaři Vám uvaří speciálně vybrané menu, upečou krůtu, husu, ale i nachystají mísy či chlebíčky na party… Ve speciálně zateplených převozních boxech, můžete teplé jídlo dokonce přímo servírovat. Vše Vám doručíme na hodinu, kterou si sami určíte.
Tento servis zajišťujeme při minimálním počtu 10 porcí jídel.

Více informací zde

Rozvoz jídel z minutkového menu

Tuto službu uvítáte, pokud Vám třeba přijde nečekaná návštěva a nebo prostě dostanete na něco chuť a nechce se Vám vařit. Jídla z minutkového menu Vám totiž dovezeme do 1 hodiny od objednání a to každý den v týdnu. Najdete tam takové specialitky jako tatarák, kapří hranolky, pikantní kuřecí křidla, ale i lososa na víně a jiné dobroty. Jídelní lístek a více infomrací najdete na podstránce rozvoz jídel.

 

ZÁŽITKOVÁ A TÉMATICKÁ GASTORONOMIE

gastro

Nechte se hýčkat kulinářskými specialitami našich kuchařů a vyzkoušejte tak neopakovatelný gurmánský zážitek v jedné z našich restaurací

Zážitková gastronomie

 Rádi byste prožili neopakovatelný labužnický zážitek? Jednou z možností, které nabízíme je zážitková gastronomie, v podobě vícechodového menu. Je libo zvěřinové menu nebo raději francouzská, italská, španělská kuchyně? A nebo menu dle receptů staročeské kuchyně pro Vaše zahraniční partnery? Sestavíme atraktivní menu o 5-ti a více chodech, dle Vašeho přání.
Velice oblíbené je také snoubení vína s jídlem, kdy Vám výše uvedené speciality doplníme výbornými víny. Zkušený sommelier Vás tak bude provázet celým „zážitkovým večerem“.

Tematická gastronomie

Již zavedenou tradicí v našich provozech je tzv. „akční kuchyně“. Každý měsíc si pro Vás naši kuchaři připraví speciální jídelníček, pojený vždy k nějakému tématu. Mate-li rádi steaky, určitě si pochutnáte na „americké kuchyni“, těšíte-li se na Martinskou husu, dozajista Vás zaujmou i další speciality, které připravíme na listopad…
Chcete-li někoho opravdu pohostit, pak tato tematická kuchyně vždy zaujme.
Akční kuchyně ve Znojmě