+420 731 441 092      gato@gatoproduction.cz

Ohlédnutí za uplynulým rokem a výhled na rok 2015 GATO production s.r.o.

 

Druhou polovinu roku 2014 jsme začali pořádáním dvou koncertů přední české hudební skupiny ČECHOMOR, a to v Mikulově na Moravě a v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Oba tyto koncerty zaznamenaly velkou fanouškovskou účast, kteří ocenili mimo skvělý hudební zážitek, také přichystané gastro-speciality a dva bary s teplými a studenými nápoji.

 

Od října jsme se přesunuli do dalšího našeho provozu, kterým je konferenční a společenské centrum Dukla-Znojmo, ve kterém se každoročně odehraje na dvacítku plesů a dalších kulturních akcí od koncertů, přes divadla až po například mikulášskou zábavu.

Mimo jiné jsme zde měli také velké firemní akce pro cca 300 a 250 lidí, které jsme zajišťovali kompletním pořadatelským a cateringovým servisem.

 

Ve stejném období začala také sezona firemních vánočních večírků, které jsme zajišťovali jak v provozu Bowling Sport Bar Znojmo, tak i přímo v jednotlivých firmách.

Konec roku byl opravdu náročný, ale díky skvělé týmové práci jsme vše zvládli velmi dobře, a o tom všem za nás mluví zpětná vazba klientů, kteří s námi chtějí spolupracovat také při jejich dalších výročích, oslavách a dalších večírcích.

 

Začátek roku 2015 je pro nás opět ve znamení plesů ve společenském centru Dukla-Znojmo.

Namátkou třeba ples města Znojma, Policejní ples, ples SVŠE Znojmo.

Mimo jiné jsou naplánovány akce kulturního charakteru pro děti i dospělé a koncerty populárních českých a slovenských hudebních skupin.

 

V plném proudu jsou také přípravy na festival Burčákfest 2015, který bude letos v areálu Louckého kláštera ve Znojmě již jedenáctým rokem a můžete se těšit na mnoho změn, které přispějí k ještě větší spokojenosti návštěvníků, za jejich narůstající počet jsme velmi rádi, a proto jsme si připravili i několik drobných překvapení.

 

Těšíme se na všechny z Vás, se kterými se potkáme v roce 2015 a pokud pro Vás můžeme něco udělat, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

 

 

Adam Nevěčný | +420 608 47 42 41 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. |www.gatoproduction.cz

 

Vaše cateringová & pořadatelská agentura GATO production