+420 731 441 092      gato@gatoproduction.cz

banner poledni menu

 

Firma GATO production s.r.o. provozuje mimo jiné i restauraci Vistagrill (na zimním stadionu). Nyní nabízí výdej poledního menu do krabiček nebo rozvoz jídel jednotlivcům, do firem, kanceláří a dalších provozoven, kde si zaměstnanci nemohou dovolit opustit své pracoviště. Nabízíme výběr ze tří jídel i s polévkou, třetí jídlo je vždy vegetariánské. Každé jídlo je podávané v jednorázových obalech, které jsou vhodné i do mikrovlnné trouby. Objednávat můžete vždy den dopředu telefonicky na 731 441 092 nebo prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Platit lze i stravenkami anebo lze u firem domluvit fakturu, vystavenou jednou za měsíc. V současné době je výdej obědů od 11 do 13 hod. od pondělí do pátku.

 

.

Polední menu zde

 

banner minutky 

Pokud si nevyberete z poledního menu

máte možnost objednat z minutkového JL

a to na tel.731 441 092

Vydej pondělí až pátek od 11 do 13 hod.

 

Minutkový lístek zde

 

speciality

Objednávky na tel: 731 441 092Po dobu vládního nařízení je tato služby pozastavena!

Nabídka gastronomických specialit zde


Podmínky: 

  • Cena rozvozu je zdarma pro Znojmo a okolí (Přímětice, Suchohrdly, Kuchařovice, Dobšice, Nesachleby, Sedlešovice, Oblekovice, Nový Šaldorf). Cena dovozu mimo Znojmo je na osobní domluvě.
  • Při objednávce uveďte vždy příjmení, telefon, místo dodáním, čas doručení, Vaši objednávku.

  

Pokud budete mít jakékoli dotazy kontaktujte nás na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel: 731 441 092  

Naši kuchyni můžete také ochutnat v restauraci Vistagrill, Dvořákova 17, Znojmo

K dispozici dvě letní zahrádky a parkoviště přímo pro restauraci